Dostępne naprawy dla iPod Touch (A1213)

iPod Touch

Wymiana wyświetlacza

Wymiana samego wyświetlacza. Usługa dotyczy urządzeń z niedziałającym, rozbitym lub przekłamującym wyświetlany obraz wyświetlaczem. Panel dotykowy z przednią szybką nie podlega wymianie.
120,00 PLN

Wymiana panelu dotykowego (digitizera)

Wymiana samego panelu dotykowego. Usługa dotyczy telefonów z rozbitą szybką lub niedziałającym panelem dotykowym, ale sprawnym wyświetlaczem (poprawny obraz na całej powierzchni wyświetlacza).
110,00 PLN

Wymiana baterii

Wymianę baterii przeprowadzamy gdy telefon rozładowuje się zdecydowanie szybciej niż na początku jego użytkowania. Wymiana często konieczna jest dla urządzeń co najmniej rocznych. O uszkodzeniu ogniwa świadczyć może również częste wyłączanie się telefonu, problemy z ładowaniem czy widoczne napuchnięcie baterii.
80,00 PLN

Pozostałe usterki

Jeśli usterka nie została wymieniona w cenniku, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania informacji na temat ewentualnych kosztów naprawy i czasie realizacji zlecenia. Jeśli zdecydują się Państwo na naprawę, prosimy o wybranie tej opcji i dołączenie dokładnego opisu usterki wraz z ustaleniami z działu obsługi.
0,00 PLN

Naprawa Oprogramowania

50,00 PLN

Naprawa gniazda słuchawkowego

Usługa wymiany gniazda słuchawkowego MiniJack. Usługa wykonywana jest gdy słuchawki zaczynają nadmiernie trzeszczeć, przerywa lub przestaje działać którakolwiek ze słuchawek. Wymiana gniazda może być konieczna również w przypadku braku reakcji urządzenia na wpięcie lub wypięcie słuchawek oraz gdy urządzenie cały czas wskazuje na wpięty zestaw słuchawkowy pomimo, że sytuacja taka nie ma miejsca.
80,00 PLN

Podane kwoty są przewidywanymi kosztami naprawy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wyświetlone ceny są cenami brutto.