Dostępne naprawy dla iPhone 7 (A1660, A1778, A1779, A1780)

iPhone 7

Wymiana złącza ładowania

Usługa wymiany złącza ładowania. Podlega wymianie gdy urządzenie przestaje komunikować się z komputerem poprzez kabel USB, smartfon nie ładuje się gdy wtyczka ładowarki znajduje się w normalnej pozycji lub telefon całkowicie przestał się ładować.
269,00 PLN

Wymiana modułu aparatu

Wymiana kompletnego modułu aparatu głównego
429,00 PLN

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza zamiennik

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza na część nie oryginalną. Gwarnacja 3 miesiące
549,00 PLN

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza

Wymiana wyświetlacz z panelem dotykowym i szybką
789,00 PLN

Wymiana baterii

Wymianę baterii przeprowadzamy gdy telefon rozładowuje się zdecydowanie szybciej niż na początku jego użytkowania. Wymiana często konieczna jest dla urządzeń co najmniej rocznych. O uszkodzeniu ogniwa świadczyć może również częste wyłączanie się telefonu, problemy z ładowaniem czy widoczne napuchnięcie baterii.
189,00 PLN

Wstępna naprawa po zalaniu

Usługa wstępnej naprawy telefonu po zalaniu i ingerencji cieczy, zawierająca proces czyszczenia urządzenia, usuwanie korozji i konserwację elementów. Usługa nie obejmuje usuwania usterek już wynikłych z zalania urządzenia. Jeśli proces wstępnej naprawy nie wyeliminuje występujących po zalaniu problemów, klient otrzyma stosowną wycenę i podejmie decyzję o dalszych czynnościach związanych z urządzeniem.
120,00 PLN

Naprawa włącznika

Usługa wymiany przycisku włącznika lub taśmy z mikroswitchem w telefonie.Podlega wymianie jeśli pojawiają się trudności z włączaniem i odblokowywaniem urządzenia lub stało się to niemożliwe.
269,00 PLN

Naprawa Oprogramowania

50,00 PLN

Naprawa mikrofonu

Usługa wymiany mikrofonu od rozmów. Wymiana mikrofonu jest konieczna gdy nasi rozmówcy słabo nas słyszą, nie słyszą wcale lub występują zakłócenia podczas rozmowy.
269,00 PLN

Naprawa klawiszy głośności

Usługa wymiany przycisków głośności lub taśmy z mikroswitchami w urządzeniu. Podlegają one wymianie jeśli mamy problemy z regulacją głośności związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem klawiszy.
269,00 PLN

Naprawa głośnika od rozmów

Usługa wymiany głośnika od rozmów. Wymiany dokonujemy jeśli nastąpiło duże pogorszenie jakości rozmów, głośnik zaczął brzęczeć, przerywać lub całkowicie przestał działać.
139,00 PLN

Naprawa głośnika od dźwięków (buzzer)

Usługa wymiany głośnika multimediów. Odpowiada on za dźwięk dzwonka, budzika, systemu głośnomówiącego w telefonie i słuchanie muzyki czy odtwarzanie dźwięków z gier i aplikacji. Podlega wymianie jeśli zacznie przerywać, brzęczeć lub przestanie całkowicie działać.
139,00 PLN

Inna usterka

Darmowa diganoza i wycena zgłaszanej usterki.
0,00 PLN

Podane kwoty są przewidywanymi kosztami naprawy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wyświetlone ceny są cenami brutto.