Dostępne naprawy dla iPhone 5C (A1532, A1456, A1507, A1526, A1529)

iPhone 5C

Wymiana złącza ładowania

Usługa wymiany złącza ładowania. Podlega wymianie gdy urządzenie przestaje komunikować się z komputerem poprzez kabel USB, smartfon nie ładuje się gdy wtyczka ładowarki znajduje się w normalnej pozycji lub telefon całkowicie przestał się ładować.
129,00 PLN

Wymiana modułu aparatu

Wymiana kompletnego modułu aparatu głównego
120,00 PLN

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza zamiennik

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza na część nie oryginalną. Gwarnacja 3 miesiące
195,00 PLN

Wymiana kompletnego modułu wyświetlacza

Wymiana wyświetlacz z panelem dotykowym i szybką
285,00 PLN

Wymiana baterii

Wymianę baterii przeprowadzamy gdy telefon rozładowuje się zdecydowanie szybciej niż na początku jego użytkowania. Wymiana często konieczna jest dla urządzeń co najmniej rocznych. O uszkodzeniu ogniwa świadczyć może również częste wyłączanie się telefonu, problemy z ładowaniem czy widoczne napuchnięcie baterii.
120,00 PLN

Wstępna naprawa po zalaniu

Usługa wstępnej naprawy telefonu po zalaniu i ingerencji cieczy, zawierająca proces czyszczenia urządzenia, usuwanie korozji i konserwację elementów. Usługa nie obejmuje usuwania usterek już wynikłych z zalania urządzenia. Jeśli proces wstępnej naprawy nie wyeliminuje występujących po zalaniu problemów, klient otrzyma stosowną wycenę i podejmie decyzję o dalszych czynnościach związanych z urządzeniem.
80,00 PLN

Pozostałe usterki

Jeśli usterka nie została wymieniona w cenniku, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania informacji na temat ewentualnych kosztów naprawy i czasie realizacji zlecenia. Jeśli zdecydują się Państwo na naprawę, prosimy o wybranie tej opcji i dołączenie dokładnego opisu usterki wraz z ustaleniami z działu obsługi.
0,00 PLN

Naprawa włącznika

Usługa wymiany przycisku włącznika lub taśmy z mikroswitchem w telefonie.Podlega wymianie jeśli pojawiają się trudności z włączaniem i odblokowywaniem urządzenia lub stało się to niemożliwe.
129,00 PLN

Naprawa Oprogramowania

50,00 PLN

Naprawa gniazda słuchawkowego

Usługa wymiany gniazda słuchawkowego MiniJack. Usługa wykonywana jest gdy słuchawki zaczynają nadmiernie trzeszczeć, przerywa lub przestaje działać którakolwiek ze słuchawek. Wymiana gniazda może być konieczna również w przypadku braku reakcji urządzenia na wpięcie lub wypięcie słuchawek oraz gdy urządzenie cały czas wskazuje na wpięty zestaw słuchawkowy pomimo, że sytuacja taka nie ma miejsca.
129,00 PLN

Naprawa głośnika od rozmów

Usługa wymiany głośnika od rozmów. Wymiany dokonujemy jeśli nastąpiło duże pogorszenie jakości rozmów, głośnik zaczął brzęczeć, przerywać lub całkowicie przestał działać.
80,00 PLN

Naprawa głośnika od dźwięków (buzzer)

Usługa wymiany głośnika multimediów. Odpowiada on za dźwięk dzwonka, budzika, systemu głośnomówiącego w telefonie i słuchanie muzyki czy odtwarzanie dźwięków z gier i aplikacji. Podlega wymianie jeśli zacznie przerywać, brzęczeć lub przestanie całkowicie działać.
80,00 PLN

Podane kwoty są przewidywanymi kosztami naprawy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wyświetlone ceny są cenami brutto.