Dostępne naprawy dla iPad mini 3 (A1599, A1600)

iPad mini 3

Wymiana złącza ładowania

Usługa wymiany złącza ładowania. Podlega wymianie gdy urządzenie przestaje komunikować się z komputerem poprzez kabel USB, smartfon nie ładuje się gdy wtyczka ładowarki znajduje się w normalnej pozycji lub telefon całkowicie przestał się ładować.
290,00 PLN

Wymiana wyświetlacza

Wymiana samego wyświetlacza. Usługa dotyczy urządzeń z niedziałającym, rozbitym lub przekłamującym wyświetlany obraz wyświetlaczem. Panel dotykowy z przednią szybką nie podlega wymianie.
540,00 PLN

Wymiana panelu dotykowego (digitizera)

Wymiana samego panelu dotykowego. Usługa dotyczy telefonów z rozbitą szybką lub niedziałającym panelem dotykowym, ale sprawnym wyświetlaczem (poprawny obraz na całej powierzchni wyświetlacza).
349,00 PLN

Pozostałe usterki

Jeśli usterka nie została wymieniona w cenniku, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania informacji na temat ewentualnych kosztów naprawy i czasie realizacji zlecenia. Jeśli zdecydują się Państwo na naprawę, prosimy o wybranie tej opcji i dołączenie dokładnego opisu usterki wraz z ustaleniami z działu obsługi.
0,00 PLN

Naprawa Oprogramowania

50,00 PLN

Podane kwoty są przewidywanymi kosztami naprawy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66, par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wyświetlone ceny są cenami brutto.